Напевно, ви вже знаєте про те, що SEO - це надійне джерело залучення на ваш сайт цільової (зацікавленої) аудиторії з пошукових систем і найпотужніший в даний час інструмент реклами в Інтернеті.

Ваш сайт - це не просто додатковий атрибут вашої компанії, а й повноцінний маркетинговий інструмент, який інформує аудиторію про товари та послуги компанії та ефективно їх реалізує. Товарів та сайтів в інтернеті мільйони, а перша сторінка пошуку всього одна, і щоб потрапити до ТОП необхідно постійно проводити SEO просування сайту. Реклама також допомагає просуванню сайту, але лише до того часу, поки ви платите за неї великі гроші, а також при стартовій розкрутці сайту або разовому продажу товарів.

SEO site

SEO просування сайту - це комплексна робота з розкрутки вашого сайту та виведення його в ТОП пошукових систем. Існують різні системи просування сайтів, які виводять інтернет-бізнес на стійку позицію, що багато залежить від галузевої специфіки бізнесу.
Наша студія розробила власну систему, ми називаємо її матрицею SEO просування. Наша матриця універсальна, складається з 9 блоків, які є обов'язковими для розкручування будь-якого інтернет ресурсу.

Короткий опис, базовий алгоритм дій:
Написали та оформили контекст→ Галузеві ресурси→ Зворотні посилання→ Ідемо в соц.мережі→ Налаштовуємо просування→ Слідкуємо за відгуками→ Аналізуємо динаміку→ Моніторимо конкурентів→ Отримуємо результат та прибуток!

Копірайтінг

Перше на що реагують пошукові машини – це текст на сайті. Контент повинен бути інформативним, унікальним, цікавим для читача і обов'язково містити ключові слова (запити). Такий матеріал пошукові системи відзначають як корисний ресурс і виводять його на верхні позиції. Наявність зображень, відео, інфографіки значно збільшує позицію вашого сайту. Такий контент потрапляє до цитованості. Купувати товари та послуги люди приходять туди, де є повна інформація. Загалом створення та оформлення контенту є основою вашого успіху.

Зворотні посилання

Розміщення інформації про ваш сайт, товар, послугу на різних інтернет ресурсах. Якщо пошуковий робот не знаходить згадки про ваш ресурс, то високих позицій вам не бачiть. Галузевi каталоги та дошки оголошень досі є гарним майданчиком для згадки про ваш сайт. Найважливіше при створенні зворотніх посилань - не розміщуватися на "чорних майданчиках". Усі пошукові системи позитивно сприймають лише "білі каталоги". Ще є класний канал – великі інтернет ЗМІ, але потрапити туди важко, бо створені вони для масового читача, тому ваш контент чи сам бізнес мають бути цікавими. Як це робити - окрема технологія, робоча, перевірена і не дешева.

Таргетинг, або просування у соціальних мережах

Використання соціальних мереж для просування свого сайту є необхідною умовою успіху. Цей постулат вже можна не обговорювати, доведено світовими інтернет-гігантами. Але маркетинг у соц.мережах має низку специфік, про які багато seoшники взагалі не здогадуються. Весь інтернет-маркетинг побудований на психології людини. Професійні маркетологи використовують НЛП, вміють "м'яко натиснути" на почуття людини, викликати емоції та сформувати потрібну дію. Моралі тут не буде, такий сучасний світ. Ми руйнуємо стереотипи.

Управління репутацією

У міру просування в лідери за вами спостерігатимуть конкуренти, і у них з'являється бажання прибрати вас із ТОПів. Усі чули такий вираз - "Війна ботів". Фейкові новини, погані відгуки, дiзлайки - весь набір негативу обрушиться на ваш ресурс, і якщо не протистояти цьому, користувачі втрачають інтерес до вашого сайту, а пошуковий алгоритм зміщує сайт вниз. У боротьбі за покупця всі засоби гарні, на жаль, це факт, його потрібно враховувати і правильно боротися.

Контекстна реклама

Швидкі результати, але досить дорого. Однак саме реклама має свою перевагу - відразу, буквально наступного дня, відвідуваність вашого сайту збільшується, і починає зростати індекс. Основа грамотної реклами – ключові слова, оформлені в красиву оболонку зображення, відео або просто кольоровий текст. Створення продаючих текстів - це мистецтво на рівні гарного поета. Для контекстної реклами дуже важливі параметри показу вашого оголошення.

Пошукове просування сайтів

Такий побитий вислів насправді має певну мету – показувати ваш контент лише зацікавленим користувачем. Ставимо завдання штучному інтелекту підбір користувачів за результатами їхнього серфінгу в інтернеті та вибору переваг.

Аналітика

Моніторинг позицій вашого сайту у пошукових системах. Дозволяє виявляти тенденції, коригувати роботу, формувати стратегію просування сайту в Інтернеті та перспективи розвитку. На основі аналітики seoшник складає план дій для покращення результатів. Це динамічна постійна робота.

Дослідження конкурентів

Це теж аналітика, досить нова опція, яку почали застосовувати світові маркетингові інтернет-агенції. Ми проводимо дослідження основних конкуруючих сайтів у вашій ніші, звертаємо увагу на тематичні терміни, які перетворюються на пошукові ключі та структуру побудови контенту. Аналізуючи сильні та слабкі сторони конкурентів, ми можемо визначити, наскільки реально випередити їх у результатах пошуку. Навіть у дуже конкурентних нішах, де поставлені ключові слова з високою значимістю, можна вийти в ТОП, але для цього знадобляться значні зусилля та високий рівень оптимізації.

 

Чому замовникам вигідно працювати з нашою веб-студією?

У всіх великих інтернет магазинах та порталах є свої SEO фахівці, і це правильно. Вони добре знають специфіку вашого сайту та грамотно керують просуванням. Але часто вони не стежать за новими тенденціями у світі інтернету, їм об'єктивно ніколи, така реальність. В інтернет бізнесі така помилка може призвести до падіння позицій та відвідуваності сайту.
Наші фахівці завжди в курсі всіх інтернет новинок. Ми занурені в галузеві напрямки, стежимо за репутацією рекламних майданчиків, може комбінувати різні способи просування, впроваджувати новітні рекламні інструменти на веб-сайт. Ми не замінимо ваших фахівців, вони краще знають специфіку, ми їх помічники – доповнимо ваш ресурс своїми знаннями та досвідом.
Наприклад, в українському інтернет магазині одягу, що входить до ТОП-10, в інтернет маркетингу працює 12 осіб, з них всього 3 штатних співробітники, решта seoшники фахівці з окремої студії.

З нами вигідно працювати!

Скільки коштує SEO просування сайту?

Ціна залежить від структури та спрямованості ресурсу, кількості матеріалу на сайті, та ваших цілей. У Блога, Інтернет-магазину або Медичної клініки завдання відповідно різні, тому й методи просування різні. Від поставленого завдання залежить кількість фахівців, які працюють над SEO просуванням вашого сайту. Ціна починається від $300.

 

Замовити SEO просування сайту