SEO просування сайту за ключовими запитами у пошукових системах є найвигіднішим напрямком для залучення відвідувачів на Ваш сайт

Для просування сайту ми використовуємо найкращі технології інтернет маркетингу

Соціальні мережі
Соціальні мережі
Реклама в інтернеті
Реклама в інтернеті
Аналітика
Аналітика

Успішне просування сайту в ТОП вирішує наступні завдання

◪ Мільйони користувачів легко знаходять ваш сайт в інтернеті
◪ Зростання відвідуваності та збільшення продажів
◪ Зниження вартості залучення клієнта
◪ Підвищення впізнаваності бренду

SEO Оптимізація - перший крок у просуванні сайту

Технічний SEO-аудит сайту
Проведення експертної роботи на відповідність внутрішньої оптимізації сайту встановленим вимогам пошукових систем.
Внутрішня оптимізація
Робота з кодом для швидкого завантаження сайту, заголовки, назви, короткі описи, картинки, відео, відгуки, рейтинги, ціни і т.п.
Мікророзмітка на сайті
Впровадження на сайт мікророзмітки для покращення відображення результатів пошуку та рівня ранжування в пошукових системах
Внутрішні посилання
Правильне розміщення внутрішніх посилань сайту для рівномірного розподілу ваги сторінок видачі пошукових систем.
Семантичне ядро ​​сайту
Збір ключових фраз, складання максимально повного семантичного ядра, формування на основі детальної структури вашого сайту.
Привабливий контент
Основа залучення цільових відвідувачів сайту – яскраві фрази, соковиті тексти, смислові картинки, гарна анімація, відео ролики.

Надіслати запит

Бажаєте зробити щось велике? Дозвольте вам допомогти.

Секрети SEO Оптимізатора

 • Швидкість. Контент. Реклама.
  Саме в такій послідовності ми працюємо над оптимізацією сайту.
  Чистий код та швидкість завантаження є основою для пошукових систем. Погодьтеся, що чекати на завантаження сторінки десятки секунд не дуже приємно. Тому пошукові роботи "полегшують завдання користувачеві" і прибирають такі сайти вниз списку, наприклад, на десяту сторінку пошуку.
  Провели технічний аудит – можна приступати до внутрішнього заповнення. І далі за нашим стратегічним алгоритмом - соц.мережі, посилальна маса, каталоги, а потім, за потребою, інтернет-реклама і контекстна реклама.
  Почитайте офіційну думку - Google перейнявся швидкістю сайтів
 • Оптимізація фото та відео контенту
  Пошукові системи вимагають від сайту максимально стисненого контенту, що не збігається з концепцією сайту. Сліпо виконувати вимоги пошукових алгоритмів необов'язково. Багато бізнесів мають спрямованість на красу - фотосалони, художники, галереї, індустрія моди, дизайнери і т.д. Вони розміщують на своїх сайтах барвистий медіа контент – фото та відео, які при стисканні втратить свою унікальність.
  Ми рекомендуємо дотримуватись золотої середини.
  Наші фахівці правильно оптимізують медіа-контент на вашому сайті з урахуванням вашої специфіки.
 • В ТОП-10 за 6 місяців?
  Так, таке можливе, і це не фантастика. А якщо у вас унікальний товар чи контент, то допомога вам не потрібна. Наприклад, смішна фраза "продам березову ялинку" є унікальною, і призначена вузькому колу. Сайт із такою тематикою швидко вийде на перше місце у пошуку, принесе вам моральне задоволення, але прибутку не буде
  Наші спеціалісти проводять комплекс робіт для просування вашого сайту на першу сторінку у ТОП. Навіть у щільно конкурентній ніші гарантуємо вихід вашого бізнесу на першу сторінку.
 • Стережіться незрозумілих фраз
  Релевантність видачі, кросбраузерність, збільшення конверсії, метрика контролю, графіки потоків і трафіків, зміна алгоритмів та інші чудові словосполучення необхідно знати SEO-фахівцеві, це його рідна "пташина мова", його робота. Однак це не обов'язково знати звичайній людині.
  З нашими замовниками (власниками бізнес сайтів) ми спілкуємося простою зрозумілою мовою, ми не використовуємо химерних фраз, щоб підвищити вартість заявки. Ми завжди вникаємо у бізнес завдання та пояснюємо технічні терміни, бо ми вважаємо замовника своїм партнером.
 • Доброчесність - запорука успіху
  Завданням SEO-оптимізатора є залучення відвідувачів на ваш сайт. Що робитиме на сайті відвідувач – багато в чому залежить від вас. Наші фахівці, аналізуючи поведінку користувача, завжди підкажуть і дадуть вам пораду – як із відвідувача створити клієнта.
  Ще раз: наші фахівці не чарівники, вони чудові кодери-декодери, аналітики та маркетологи, вони допоможуть налаштувати ваш сайт, забезпечать йому високі позиції у пошуку, зроблять його привабливим. Але сайтом (бізнесом в інтернеті) керуєте ви, і в цьому правда. Коли відвідувач стане вашим покупцем або клієнтом - значить ми разом впоралися з поставленим завданням.

Над просуванням сайту працюють фахівці

SEO фахівець
Розробляє маркетингову стратегію та виконує комплексну роботу з просування вашого сайту в ТОП – пов'язує контент сайту із зовнішніми інтернет сервісами, розміщує посилання, становить семантичне ядро, відстежує позиції та динаміку сайту у пошукових системах.
Програміст
Здійснює оптимізацію коду, форматує фото, аудіо та відео файли, стискає скрипти, робить оновлення, стежить за картою сайту sitemap, файлами index та robots. Налаштовує сервер на хостингу - базу даних, пошту, кешування, pagespeed, webp.
Таргетолог
Створює рекламні кампанії у соціальних мережах, веде облікові записи, блоги, проводить рекламні акції для залучення клієнтів. Складає привабливий контент, займається копірайтом, підбирає фото та відео.
Аналітик
Аналізує бізнес модель та поведінкові фактори користувачів на сайті – звідки прийшли, що дивляться, на що звертають увагу, який контент привабливий, як приймають рішення про покупку.

Ми ПРАЦЮЄМО так

Обговорюємо замовлення ▌
Укладаємо Договір. Оплата 50% ▌
Проводимо технічний SEO аудит ▌
Оптимізуємо код сайту ▌
Оптимізуємо контент сайту ▌

▌Налаштовуємо robots и карту sitemap
▌Налаштовуємо сервіси Google
▌Очищаємо неключовий index із пошуку
▌Проводимо нову індексацію
▌Підписуємо Акт передачі. Оплата 100%

Намагаєтеся зробити щось цікаве в інтернеті?

Дозвольте допомогти вам

Заповніть, будь ласка, форму
Введіть ваше ім'я
Заповніть телефон
Заповніть правильно Email
Напишіть повідомлення
Зробіть вибір

Популярні статті
Цікаве у світі SEO

28 квітня 2022 Блог
Сьогодні Європейський Союз, Сполучені Штати та кілька міжнародних партнерів запропонували Декларацію майбутнього Інтернету, де викладаються...
4 листопада 2021 Блог
Ще в травні Google оголосив, що до кінця року зробить двоетапну аутентифікацію (двофакторну аутентифікацію) обов'язковою для всіх, і тепер назвав...
21 грудня 2020 Блог
1.Що стало найдивовижнішим у 2020 році? ● нові алгоритми Google Схоже їх ШІ (штучний інтелект) вирвався на волю (утік від батьків) і борознить наші...