Створення сайтів під ключ – яскравих, швидких, адаптивних, оптимізованих під вашу діяльність

Блог
Блог
Інтернет магазин
Інтернет магазин
Сайт візитка
Сайт візитка
Портал. ЗМІ.
Портал. ЗМІ.
Лендiнг
Лендiнг
Бізнес сайт
Бізнес сайт
Каталог
Каталог
Портфоліо. Галерея.
Портфоліо. Галерея.

Ми розробляємо інтернет-ресурси будь-якої складності та спрямованості, враховуючи всі вимоги та побажання замовника.
Замовляючи створення сайту в нашій компанії, Ви отримуєте якісну послугу та переваги:
◪ унікальний і привабливий дизайн сторінок, що розробляються;
◪ тісне співробітництво з виконавцями на всіх етапах розробки сайту;
◪ обґрунтована вартість та широкий діапазон лояльних цін.

Оптимізація
для мобільних пристроїв

Кожен сайт, який ми створюємо в нашій веб-студії,
автоматично адаптується для роботи на мобільних пристроях.

Меню

Логотип

Акаунт

Контакти

adaptive responsive

Контент

Товари

Медiа

Редактор

Рекомендації щодо створення сайтів

 • Система керування контентом
  При створенні сайтів наша студія використовує найпопулярніші системи управління контенту (CMS) - Joomla, Wordpress, Opencart, Grav, WIX та інші. Ці перевірені роками системи створення сайтів підтримуються та розвиваються світовою веб-спільнотою. Вони суттєво відрізняються своїм функціоналом, все залежить від завдань, які виконуватиме Ваш сайт. Користувачам та модераторам має бути зрозуміло та зручно працювати в компоненті.
  Внутрішнє налаштування сайту – це робота програміста, з якою наші фахівці справляються успішно.
 • Шаблон чи ексклюзив
  У багатьох людей при слові "шаблон" змінюється вираз обличчя - від здивованого до поблажливого. Розбиваємо стереотипи: у веб індустрії "шаблон" - це хороше слово, позитивне. Кожен досвідчений веб-програміст має у своєму арсеналі свій улюблений шаблон - налаштований, відпрацьований роками шаблон створення сайту.
  Це не просто набір скриптів та розміщення картинок. Шаблон сайту, в першу чергу, - це функціонал, що працює, при максимальних навантаженнях на сервер.
  Наші програмісти разом із дизайнером перетворять для Вас набір скриптів на ексклюзивний чудовий сайт.
 • Надійний хостинг
  Для нормальної стійкої роботи сайту важливе значення має фізичне розташування та налаштування сервера – host. Довіряйте свої сайти лише перевіреним компаніям. "Умовно безкоштовний" хостинг або хост "конструктор сайтів" - це нерозумний шлях, який призводить до головних болів, переживань і падіння сайту.
  Спеціалісти нашої компанії підберуть для Вашого сайту оптимальний варіант на довіреному хостингу – налаштують поштовий сервер, оптимізують навантаження на сервер, зроблять резервне копіювання та багато інших корисних речей, необхідних для стійкої роботи сайту.
 • Технічна підтримка
  З нашого багаторічного досвіду створення сайтів – у процесі написання технічного завдання (ТЗ) розробки сайту завжди має бути пункт "про подальшу підтримку сайту". Інтернет індустрія постійно розвивається, скрипти покращуються, змінюється структура та алгоритми.
  Ваш сайт – це живий організм, фактично співробітник вашого підприємства, який є основою бізнесу в Інтернеті. Його потрібно "годувати, пестити і плекати".
  Наша компанія здійснює адміністрування Вашого сайту на найвищому рівні в режимі 24/7.
website development

БЕЗПЕКА сайту - наш пріоритет

100%

Наші веб-сайти створені з урахуванням вашої безпеки. Пошукові системи обов'язково враховують у своєму рейтингу безпеку вашого сайту. Захист сайту поділяється на видиму частину та невидиму. Наші спеціалісти роблять комплексну роботу обох напрямків. До невидимої частини відносяться – захист адмін-панелі, бази даних, поштового сервера від спам-ботів, від мережевих атак та від впровадження скриптів-ін'єкцій. Видима частина – те, що показує браузер.

Наш ПОДАРУНОК всім клієнтам:
- ми надаємо стандартне SSL-шифрування для вашого веб-сайту, а також двофакторну автентифікацію панелі Login адміністратора та користувачів.
Ми дуже серйозно ставимося до захисту ваших даних та фінансових транзакцій.

Цікаві статті
Google & веб-спільнота

18 березня 2019 Блог
Що таке HTTPS? HTTPS (Hypertext Transport Protocol Secure) – це протокол, який забезпечує безпеку та конфіденційність під час обміну інформацією між...
18 квітня 2019 Блог
Google Ads почав перевіряти рекламу служб техпідтримки та блокувати оголошення компаній, які незаконно надають подібні послуги. Компанія вирішила...
27 квітня 2019 Блог
Google Ads замінить собою звичний Google AdWords, який компанія запустила 18 років тому. Новий інструмент об'єднає повний набір можливостей для...