Дружня команда професіоналів

Програмісти, дизайнери, маркетологи об'єдналися у дружній творчий колектив. Ми створюємо сучасні сайти та рекламні медіа продукти, робимо правильну SEO оптимізацію, проводимо бізнес консалтинг та вдало просуваємо ваш бізнес в інтернеті.

2008 рік. Наша перша робота.

Портал индустрии моды ModaMarket. Блог, новини, каталог підприємств – все в одному місці. Робили на замовлення для підприємців з Барабашово. Вийшов гарний та функціональний сайт - понад 1000 підприємств, багато хто розміщував свій каталог продукції. На той час аналогів в Україні не було.
Плани проекту були великі, але інвестори через 2 роки зупинилися, не захотіли розвивати цей бізнес, для них він був не основний. І невдовзі на просторах інтернету з'явилися різні маркетплейси. Ринку був потрібен e-commers.

Наші найважливіші проекти

ModaMarket

Вперше в Україні ми розробили портал індустрії моди, який включав безліч розділів та каталог підприємств. Дизайнери, виробники, продавці, імпортери одержали єдиний майданчик для комунікації. Фактично це було безліч сайтів усередині головного сайту. Потужний функціонал та зручне юзабіліті.
Серпень 2008

Дошка ганьби

Розробили великий суспільно-політичний проект. Користувачі публікували дії чиновників, юристи готували юридичну оцінку. ЗМІ, реєстр, архів.
Листопад 2010

Чесне TV

Спільно з журналістами розробили портал для збирання та публікації новин з усієї країни. Це був перший відеокаталог місцевих телеканалів.
Березень 2012

Камелія

Для мережі салонів краси створили корпоративний сайт із інтернет магазином, системою обліку клієнтів та бонусною програмою. Понад 1000 товарних позицій.
Вересень 2013

SK Print

Зробили ребрендинг виробничої компанії трафаретного друку на текстилі. Створили новий корпоративний сайт із каталогом продукції. Провели SEO оптимізацію. Збільшилася кількість клієнтів та річне замовлення.
Квітень 2014

Школа ГАРМОНІЯ

Для приватної школи провели бізнес консалтинг та створили новий сайт. Розробили логотип, бренд-бук, стратегію розвитку. Провели рекламну кампанію у соц.мережах. Фахівці освіти вважають сайт НВК Гармонія еталоном та прикладом для інших.
Травень 2016 року

SkyWall

Розробили інтернет магазин підвісних стель та будівельних робіт. Планувалося створення великого порталу будівельних матеріалів. Зрештою зробили невеликий, але функціональний інтернет магазин.
Лютий 2018

Голос-2019

Суспільно-політичний проект. Створили портал для підрахунку голосування он-лайн. Динамічна діаграма даних по всіх ділянках, інтерактивна карта Google, вхід через обліковий запис фейсбук. Великий проект із складним функціоналом.
Березень 2019

FurniMarket

Створили інтернет-магазин меблевої фурнітури у форматі маркетплейс.
Жовтень 2019

ЕКОГРIНС

Створили інтернет-магазин для сімейної ферми з вирощування овочів, зелені та мікрогрину. Розробили бренд-бук та стратегію просування, інтернет маркетинг, провели SEO оптимізацію.
Березень 2020 р

QUIZ on-line

Шкільна вікторина QUIZ – спільний проект IT-фахівців та педагогів м. Харкова. Захоплюючі цікаві різноманітні питання та завдання на різні теми.
Квітень 2020

Вікна Двері

Провели ребрендинг та створили новий сайт Вікна Двері з каталогом продукції – вікна, двері, балкони, встановлення, ремонт. Швидкий, SEO оптимізований. Провели рекламну кампанію в інтернеті із таргетом на локальний ринок.
Серпень 2020 р