Google Ads блокування реклами

Google Ads почав перевіряти рекламу служб техпідтримки та блокувати оголошення компаній, які незаконно надають подібні послуги.

Компанія вирішила запустити перевірку через часті випадки шахрайства. Верифікацію облікових записів Ads, що рекламують подібні сервіси, запуститься в найближчі місяці. Після цього продовжити роботу в Google Ads зможуть лише перевірені організації.

Ми спостерігаємо зростання несумлінних рекламних оголошень від сторонніх постачальників технічної підтримки та вирішили почати обмежувати рекламу у цій категорії по всьому світу. Протягом багатьох років ми консультувалися та працювали з правоохоронними органами та урядовими установами з метою боротьби з насильством у цій галузі. Оскільки шахрайська діяльність відбувається з нашої платформи, все важче відокремити поганих учасників від законних постачальників. Ось чому найближчими місяцями ми виставимо програму перевірки, щоб гарантувати, що тільки легітимні постачальники сторонньої технічної підтримки можуть використовувати нашу платформу для охоплення споживачів.

Минулого року за порушення правил розміщення реклами Google заблокував близько 3,2 млрд. оголошень.

Оригінал статтіRestricting ads in third-party tech support services